FK ČECHIE HRUŠOVANY
                                                        oficiální stránky fotbalového klubu

FUTSAL:
FKČH - Palmeiras
0: 4 (0:1)
FKČH -
AC Young Boys
6: 4 (4:2)

br: Kulhánek - 3, Misár, Smolař, Treml 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA:
zimní přestávka

DOROST:zimní přestávka

MUŽI:
zimní přestávka
 

ZIMNÍ PŘÍPRAVNÉ TURNAJE:

12.prosince 09 - TURNAJ TATRANU KADAŇ - kategorie 2002 a ml.
                               místo - SH Vilémov u Kadaně,pořadatel FK Kadaň
                     účastníci: FK Tatran Kadaň, FK Čechie Hrušovany,
                                            FK Klášterec, FC Chomutov,
                                           AFK Loko Chomutov-
                                         skončili jsme na 5.MÍSTĚ


10.ledna 10 -   ZIMNÍ LIGA - kategorie 2001 a ml.
                           místo - SH Málkov,pořadatel OFS Chomutov
                           účastníci: FK ČECHIE,AFK LoKo CV,Baník Souš,Ervěnice B,SK Strupčice

16.ledna 10 -  ČECHIE CUP 2010 - kategorie 2002 a ml.
                          místo - SH Březno, pořadatel FK Čechie Hrušovany
         účastníci:  FK ČECHIE Hrušovany , AFK LoKo Chomutov
                             SK Strupčice , FC Chomutov s.r.o. ,
                             FK Tatran Kadaň, TJ Neratovice
                            
7.února 10-  ZIMNÍ LIGA - kategorie 2001 a ml.
                       místo - SH Málkov,pořadatel OFS Chomutov
                       účastníci: FK ČECHIE,AFK LoKo CV,Baník Souš,Ervěnice B,SK Strupčice

14.března 10-  ZIMNÍ LIGA - kategorie 2001 a ml.
                           místo - SH Málkov,pořadatel OFS Chomutov 
                           účastníci:



Účastníci a podrobné začátky turnajů budou včas oznámeny  !!!
Z tisku
V málkovské sportovní hale pokračovala zimní liga halové kopané  2. turnajem mladší přípravky ročníků 2001 a ml..
 Výsledky skupiny A: Ervěnice A -  Spořice 4:0, Klášterec - Postoloprty 1:0, Kadaň - Ervěnice A 2:3,Spořice - Klášterec 1:1, Kadaň - Postoloprty 3:0,Ervěnice A - Klášterec 2:0, Postoloprty - Spořice 2:3, Klášterec - Kadaň 2:0,Postoloprty - Ervěnice A 0:5, Spořice - Kadaň 1:0.
Tabulka skupiny A po dvou kolech:
1. VČSA Ervěnice A skóre 7 0 1 24:3  21
2. FK Tatran Kadaň 5 0 3 8:11 13
3. FK Klášterec  4 1  3 13
4. 1. FC Spořice 2 1 5  7
5. FK Postloprty 1 0 7 4:20  3
-Spořice zdolaly Kadaň zásluhou výborně hrajícího Radka Kibala těsně 1:0. Střelcem 2. kola se stal 4 vstřelenými brankami David Pěnkava z VČSA Ervěnce A a nejlepším brankářem Matiáš Frydrych z Postoloprt.
 
Výsledky skupiny B: Ervěnice B - AFK LoKo  1:1, Strupčice - SIAD Souš 0:5, Hrušovany - Ervěnice 1:1, AFK LoKo - Strupčice 2:0, Hrušovany - Spouš 0:6, Ervěnice B -. Strupčice 1:0, Souš - AFK LoKo 2:0, Strupčice - Hrušovany 3:2, Souš - Ervěnice B 5:0, AFK LoKo - Hrušovany 2:1.
Tabulka skupiny B po 2. turnaji
1. Souš 8 0 0   35:0  24
2. VČSA Ervěnice B 4 2 2 12:12  14
3. FK Čechie Hrušovany  2  1  5  10:19  7
4. AFK LoKo 2 1 5   5:16  7
5. SK Strupčice 2 0 6   6:21 6
Nejlepším střelcem tohoto turnaje byl vyhlášen Dušan Marušík - 8 branek - SIAD Souš, brankářem Vojtěch Uhlík - AFK LoKo Chomutov, a nejlepším hráčem Denis Hrodek - SIAD Souš.
Nejhezčím utkáním z pohledu vedení turnaje byl duel mezi Strupčicemi a Hrušovany. Strupčice vedly 1:0, ale Hrušovany otočily výsledek na 2:1. V závěru  Strupčice opět úspěšně zaútočily a vstřelily dvě branky a zvítězily tak 3:2! Suverénní Souš neprohrála ani jednou a neinkasovala jediný gól, takže jejich skóre je skutečně impozantní - 35:0!
Turnaj rozhodovali Daniel Čapík, David Zahradník a Jaroslav Stárek, zdravotní dozor měla Bohumila Rýznerová. Vedoucím turnaje byl Josef Březák.
V neděli 14. března proběhnou finálové turnaje. O pohár komise talentované mládeže  se utkají v 8:30 podle umístění v tabulkách po dvou turnajích AFK LoKo Chomutov, 1. FC Spořice, FK Postoloprty, FK Čechie Hrušovany a SK Strupčice. Poté budou bojovat o pohár starosty obce Málkov od 11.30h.  VČSA Ervěnice A , FK Tatran Kadaň, FK Klášterec, SIAD Souš a TJ VČSA Ervěnice B.
 
Čt 5. srpen 2010, 08:36:53 CEST
k.hespo

clock
FUTSAL
5.turnaj 3.ligy CHLMF
17.2.2018 od 7.30h.
SH Spořice

STARÁ GARDA 
turnaj KHF-SPORT CUP
17.2.2018 od 8.30h.
SH Málkov

DOROST
turnaj ČECHIE CUP
25.2.2018 od 8.30h.
SH Málkov

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
ZLHK - finále B
11.3.2018 od 8.30h.
SH Málkov

MUŽI
Přátelské utkání
FK ČECHIE-Sokol Lipenec
25.3.2018 
výkop: 15:00h.
hřiště bude upřesněno
4.února
Pavel MACH
19 let
10.února
Lukáš HOLUB
29 let
11.února
Tobiáš KLINKÁČEK
8 let
14.února
Marek PROCHÁZKA
7 let
15.února
Milan FRYČ
9 let
oficiální stránky Obce Hrušovany
oficiální stránky OFS Chomutov
aktuální výsledky všech soutěží

Kolikátí skončí naši žáci na konci soutěžního r.2016/17 v OP st.žáků ???

vítězové (10 | 77%)
skončí poslední (0 | 0%)
oficiální stránky fotbalového klubu z Chomutovska
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one