FK ČECHIE HRUŠOVANY
                                                        oficiální stránky fotbalového klubu

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA:
Klášterec B - FKČH 
mistrovsky
4:11 (3:4)
br: T.Klinkáček - 1
     D.Tsibii - 5
     D.Vokráčka - 3
     M.Fryč - 1
     vlastní - 1 

MUŽI:
Klášterecká Jeseň - FKČH 
mistrovsky
2:5 (1:2)
br: K.Germek - 2 
     J. Hakl - 2
     D.Dyršmíd - 1 

        ZLSK STARŠÍCH ŽÁKŮ

                                                    1. TURNAJ 6.12.08

                                            VÝSLEDKY:

        1.)      Březno -Tuchořice              0:3

2.)      Hrušovany- Kyjice              0:0

3.)      Údlice-Březno                    1:1

4.)      1. SK Jirkov-Loko               5:0

5.)      Tuchořice-Hrušovany         4:1

6.)      Kyjice-1. SK Jirkov             0:12

7.)      Hrušovany-Údlice            0:3

8.)      1. SK Jirkov-Tuchořice   6:0

9.)      Loko- Kyjice                  4:0

10.)   Údlice - 1. SK Jirkov         1:0

11.)   Březno- Hrušovany           3:1

12.)   Tuchořice-Loko                1:2

13.)   1. SK Jirkov- Březno         7:0

14.)   Loko- Údlice                     1:3

15.)   Kyjice-Tuchořice               0:1

16.)   Březno- Loko                    1:2

17.)   Údlice- Kyjice                5:1

18.)   Hrušovany- 1. SK Jirkov   0:9

19.)   Kyjice-Březno                   0:8

20.)   Tuchořice-Údlice              1:2

        21.)   Loko- Hrušovany              3:0

 

                                             2. TURNAJ 24.1.09

                                       VÝSLEDKY:

        1.)      Březno -Tuchořice              0:1

2.)      Hrušovany- Kyjice              2:2

3.)      Údlice-Březno                    3:2

4.)      1. SK Jirkov-Loko               1:0

5.)      Tuchořice-Hrušovany         3:0

6.)      Kyjice-1. SK Jirkov             0:4

7.)      Hrušovany-Údlice            1:4

8.)      1. SK Jirkov-Tuchořice    2:0

9.)      Loko- Kyjice                  5:0

10.)   Údlice - 1. SK Jirkov         2:3

11.)   Březno- Hrušovany           1:2

12.)   Tuchořice-Loko                0:1

13.)   1. SK Jirkov- Březno         4:0

14.)   Loko- Údlice                     3:1

15.)   Kyjice-Tuchořice               1:3

16.)   Březno- Loko                    2:3

17.)   Údlice- Kyjice                4:3

18.)   Hrušovany- 1. SK Jirkov   0:9

19.)   Kyjice-Březno                   1:1

20.)   Tuchořice-Údlice              1:3


Tabulka po 2. kole:

 

1.   1. SK  Jirkov             62:3     33 bodů

2.   S.Údlice                    32:17    28

3.   AFK LoKo                30:14    27

4.   S. Tuchořice           18:18    18

5.   S. Březno                 19:25      8

6     Hrušovany                7:47      5

7.   Kyjice                          8:49      3

 

Nejlepší střelec po 2 turnajích: Lukáš Kučera (Údlice) - 21 branek, 2. místo: Jan Pinkas (1. SK Jirkov) - 16, 3. místo: Martin Hlaváček (1. SK Jirkov) - 13 branek 
ROZLOSOVÁNÍ ZLSŽ - obrázek

ROZLOSOVÁNÍ ZLSŽ - obrázek

Rozlosování Zimní ligy starších žáků 2008-09.docx  13.14kB







ROZLOSOVÁNÍ ZLSŽ


clock
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
Mistrovské utkání
SK Strupčice - FK ČECHIE
28.4.2018 (sobota)
výkop: 9:30h.

MUŽI
Mistrovské utkání
SK Libědice - FK ČECHIE 
29.4.2018 (neděle)
výkop: 14:00h. 
5.dubna
Daniel DYRŠMÍD
27 let
16.dubna
Pavel SOJKA
29 let
24.dubna
Lukáš MAKOVSKÝ
8 let
oficiální stránky Obce Hrušovany
oficiální stránky OFS Chomutov
aktuální výsledky všech soutěží

Kolikátá skončí naše přípravka na konci soutěžního r.2017/18 v OP ml.přípravek ???

vítězové (0 | 0%)
skončí poslední (0 | 0%)
oficiální stránky fotbalového klubu z Chomutovska
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one